Gimnáziumunk az Iskolanővérek Magyar Tartományának 117 éve folyamatosan működő oktatási intézménye Debrecenben.
Diákjainkat arra hívjuk, hogy szellemi, lelki és testi tehetségüket latba vetve, a szellemi erőfeszítést vállalva, értéket teremtsenek a maguk és embertársaik számára. 6 és 4 évfolyamos képzésünkben angol, német, olasz, francia, latin, orosz nyelv választható – emelt óraszámban.

Gimnáziumunkban biztosított mind a humán, mind a természettudományos tárgyak magas színvonalú oktatása, és valamennyi diákunk élhet az ECDL modulok ingyenes elsajátításának lehetőségével.

A TÁMOP-pályázatoknak köszönhetően intézményünk oktatást-nevelést szolgáló technikai felszereltsége kimagasló színvonalú és körű. Pedagógusaink képzettsége, szakmai tudása, az értékközvetítő nevelés-oktatás melletti elköteleződése gimnáziumunk egyik alappillére.